Antop Hill, Mumbai, Maharashtra
GST No. 27ARDPK6139Q1Z6
Call 07942793739 65% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Material Grade | SS304 |
| Size/Diameter | 1 inch |
| Bore Size | 25 mm |
| Movement Type | Axial |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | C - Type |
| Color | Silver |
| Design Pressure | 10 bar |
| Temperature Range | -40 to 400°C |
| End Connection | Welded |
| Product Type | Feeder Bellow |
| Head Shape | Round |
View Complete details